Godziny pracy

Pon do Pią - 8:00 do 18:00

Sob 9:00 do 15:00

Zadzwoń

+48. 536 860 730

Izolacje natryskowe Częstochowa

Izolacje poddasza Częstochowa

izolacje natryskowe pianą poliuretanową

Ocieplenie poddasza Częstochowa

Wszystkim w niesmak jest płacenie dużych rachunków za ogrzewanie bądź też klimatyzację.
Waga tego problemu rośnie w kontekście mieszkań usytuowanych na poddaszach. Tam bowiem znacznie eskaluje to zjawisko. Dlatego też nie chcąc narażać się na nadmierne wydatki w tej materii zaleca się już na wstępie postawić na izolację natryskową, gdyż właśnie taka opcja daje okazję do tego, aby znacząco zminimalizować wspomniane powyżej koszty. Trzeba zdać sobie sprawę, iż na poddaszu występuje wiele nieforemnych kształtów. Tym samym trudno jest dokładnie zabezpieczyć taką powierzchnię i uniknąć tworzenia się mostków termicznych. Na całe szczęście piana PUR aplikowana jest metodą natryskową pod sprężonym powietrzem i tuż po kontakcie z docelową powierzchnią błyskawicznie zwiększa swoją objętość. Efektem finalnym jest niezwykle trwała, lekka i przede wszystkim efektywnie funkcjonująca warstwa izolująca. Jej wysoka skuteczność sprawia, że nie ma najmniejszej potrzeby użycia grubej warstwy izolatora. Ten fakt również wpływa na wymierne oszczędności. W czasie aplikacji oraz później piana PUR nie działa w żaden sposób destrukcyjnie na zdrowie ludzi i zwierząt. Piana poliuretanowa nie pyli i może być stosowana w domach, gdzie zamieszkują alergicy. To ledwie ułamek zalet tego rozwiązania, a już wygląda ono niezwykle interesująco.

Walory pianki poliuretanowej

Najlepszą metodą ocieplenia poddasza na dzień dzisiejszy jest natryskiwanie pianką poliuretanową. Pianka wykazuje wiele walorów, które ukazują jej przewagę nad innymi, tradycyjnymi materiałami wykorzystywanymi dla ocieplania poddaszy. Oto lista najważniejszych walorów pianki poliuretanowej:
- szybki zwrot wydatków poniesionych na ocieplenie
- 50% więcej pieniędzy w portfelu w porównaniu do innych metod ocieplenia
- pianką poliuretanową, to nie tylko korzyści zimą. Latem pianka chroni nas przed upałem
- pianka poliuretanowa jest obojętna dla środowiska i dla naszego zdrowia
- nie pyli się
- możemy nanosić ją na różne materiały
- stanowi znakomitą izolację akustyczna
- 100% szczelności warstwy izolacyjnej
- brak powstawania mostków termicznych
- warstwa pianki nie obciąża konstrukcji domu
- chroni elementy metalowe konstrukcji przed korozją
- chroni elementy drewniane przed butwieniem, pleśnią oraz grzybami
- ocieplanie ta metodą jest bardzo proste i szybkie
- pianka nie traci swoich właściwości przez długie lata

ocieplenie Częstochowa, ocieplenie poddasza pianą Częstochowa, izolacje natryskowe Częstochowa, piana poliuretanowa Częstochowa